Additional information
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 51.5 × 16.5 × 15.5 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Color 550/560, Color C60/70 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 190000 pages |
1,007.32лв. / 515.03€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 51.5 × 16.5 × 15.5 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Color 550/560, Color C60/70 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 190000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.