Additional information
| Weight | 2.0412 kg |
|---|---|
| Dimensions | 56.5 × 17 × 15.5 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | WorkCentre 7120 |
| Цвят | Magenta |
| Брой страници | up to 51000 pages |
709.78лв. / 362.90€
Наличност: с поръчка
| Weight | 2.0412 kg |
|---|---|
| Dimensions | 56.5 × 17 × 15.5 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | WorkCentre 7120 |
| Цвят | Magenta |
| Брой страници | up to 51000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.