Additional information
| Weight | 2.0412 kg |
|---|---|
| Dimensions | 57 × 17 × 16 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | WorkCentre 7120 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 67000 pages |
616.74лв. / 315.33€
Наличност: на склад
| Weight | 2.0412 kg |
|---|---|
| Dimensions | 57 × 17 × 16 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | WorkCentre 7120 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 67000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.