Additional information
| Weight | 1.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30.5 × 12.5 × 12.5 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Xerox ersaLink C415 |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | up to 7 000 pages |
374.99лв. / 191.73€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30.5 × 12.5 × 12.5 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Xerox ersaLink C415 |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | up to 7 000 pages |