Additional information
| Weight | 1.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30.5 × 12.5 × 12.5 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | VersaLink C415 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 10 500 pages |
323.99лв. / 165.65€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30.5 × 12.5 × 12.5 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | VersaLink C415 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 10 500 pages |