Additional information
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 25 × 15 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | B230, B235, Xerox B225 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | 6 000 |
188.14лв. / 96.20€
Наличност: на път
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 25 × 15 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | B230, B235, Xerox B225 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | 6 000 |
Reviews
There are no reviews yet.