Additional information
| Weight | 0.27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 14 × 7 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Xerox C310/C315 |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | up to 5 500 pages |
342.94лв. / 175.34€
Наличност: на склад
| Weight | 0.27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 14 × 7 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Xerox C310/C315 |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | up to 5 500 pages |