Additional information
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 58 × 23 × 19.5 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Xerox AltaLink C8145/C8155/C8170 |
| Цвят | Yellow |
| Брой страници | 28 000 |
450.56лв. / 230.37€
Наличност: на склад
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 58 × 23 × 19.5 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Xerox AltaLink C8145/C8155/C8170 |
| Цвят | Yellow |
| Брой страници | 28 000 |
Reviews
There are no reviews yet.