Additional information
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 57 × 10 × 8 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Color 550/560 |
| Цвят | Magenta |
| Брой страници | up to 32000 pages |
415.88лв. / 212.63€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 57 × 10 × 8 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Color 550/560 |
| Цвят | Magenta |
| Брой страници | up to 32000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.