Additional information
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47 × 7 × 7 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | WorkCentre 7545/7556 |
| Цвят | Yellow |
| Брой страници | up to 15000 pages |
420.21лв. / 214.85€
Наличност: на склад
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47 × 7 × 7 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | WorkCentre 7545/7556 |
| Цвят | Yellow |
| Брой страници | up to 15000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.