Additional information
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 54 × 10 × 8 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | WorkCentre 7665 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 30000 pages |
277.54лв. / 141.90€
Наличност: с поръчка
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 54 × 10 × 8 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | WorkCentre 7665 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 30000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.