Additional information
| Weight | 1.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 42 × 12 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | FaxCentre™ 2218, WorkCentre™ 4118 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 8000 pages |
315.78лв. / 161.45€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 42 × 12 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | FaxCentre™ 2218, WorkCentre™ 4118 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 8000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.