Additional information
| Weight | 4.83 kg |
|---|---|
| Dimensions | 61.6 × 35.5 × 10.7 cm |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | ZyXEL |
| Суич, тип | Fixed Port |
| Общ брой портове | 30 |
| Основни портове, тип | 1G SFP, 10G RJ-45 |
| Power Over Ethernet (PoE) | No |
| Uplink портове | 4xSFP+ |
| Свободни (10GB) слотове | No |
| Управление | Web |
| Stackable | No |
| Fans | 1 x smart fan |
| Захранване | External |
| Routing | Static |
| Памет (Flash, RAM) | 64 MB/1 GB (Flash/RAM) |
| Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps | 168 Gbps |
| Пропускателна способност, Mpps | 125 Mpps |
| MAC адреси | 32 K |
| VLAN (брой, стандарти) | 802.1Q static VLANs/dynamic VLANs: 4 K/4 K, GVRP, Independent VLAN Learning (IVL), L2PT, Port-based/Vendor ID based/Protocol-based/IP subnet-based/MAC-based/Private/Voice VLAN, QinQ, VLAN isolation, VLAN Translation/trunking/mapping |
| QoS | 802.1p Class of Service, 802.3x flow control, DSCP, No. of hardware queues per port (Standalone/stacking): 8*/6, Policy-based rate limiting, Port-based rate limiting, Rate limiting per IP/TCP/UDP per port, Storm control and event log |
| L2 мрежови стандарти | IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3an, IEEE 802.3ae, IEEE 802.1X |
| IPv6 functionality | ACL packet filtering (IPv4/IPv6), IP source guard (IPv4*/IPv6), IPv6 addressing architecture (RFC 4291), IPv6 binding- static/dynamic, IPv6 over Ethernet (RFC 2464), Max. 1 K IPv4 entries, Max. 512 IPv6 entries, Syslog (IPv4/IPv6) |
| Сигурност | DHCP, Layer 2 MAC filtering, Layer 3 IP filtering, Layer 4 TCP/UDP socket filtering, Port Security, RADIUS, SSH v2, SSL, Static MAC forwarding, TACACS+ |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 441 x 270 x 44 mm |
| Опция за монтаж | Rackmount |














