Additional information
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 18 × 10 cm |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | MICROSOFT |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Тип на свързване | Wireless |
| Интерфейс | Bluetooth |
| Сензор, тип | Laser |
| Брой бутони | 3 |
| Програмируеми бутони | – |
| Подсветка | – |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 64.2 x 115.2 x 34 mm |
| Цвят | Grey |
| Тегло, g | 90.9 g |





















