Additional information
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 11 × 2.5 cm |
| Гаранция, месеци | 60 |
| Наличност | на склад |
| Производител | WESTERN DIGITAL |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Капацитет, GB | 1000 |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 3500 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | Up to 3000 MB/s |
| Форм-фактор | M.2 (2280) |
| Интерфейс | PCIe |
| Цвят | N/A |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 80.0 x 22.0 x 2.38 mm |
| Тегло, g | 6.5 g |











