Additional information
| Weight | 8.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 48.4 × 25 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | на склад |
| Производител | ACER |
| Размер на екрана, inch | 23.8 |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | – |
| Резолюция | 1920×1080 |
| Време за реакция, ms | 4 |
| Честота на опресняване, Hz | 100 |
| Яркост, cd/m2 | 250 |
| Статичен контраст | 1000 |
| Динамичен контраст | 100000000 |
| Ъгъл на видимост H/ V | /178°, 178° |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| Тунер | – |
| Web камера, MP | – |
| Вградени говорители | 2W x 2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| HDMI | HDMI |
| DVI | – |
| Display порт | DisplayPort |
| Последователно свързване | – |
| VGA | VGA |
| USB-C | – |
| USB хъб | USB 3.2×4 + USB-B (1up 4down) |
| Наклон | -5° ~ 15° |
| Хоризонтално завъртане | ± 45° |
| Вертикално завъртане | ± 90° |
| Регулиране на височина | 150 mm |
| Рамка | ZeroFrame |
| Стандарти | Flicker-Less, BlueLightShield, ENERGY STAR, TCO Certified |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 54.0 x 19.2 x 44.9 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |




























