Additional information
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 75 × 20 × 50 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | на път |
| Производител | ACER |
| Размер на екрана, inch | 31.5 |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | – |
| Резолюция | 2560×1440 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.27 x 0.27 mm |
| Време за реакция, ms | 1 |
| Честота на опресняване, Hz | 75 |
| Яркост, cd/m2 | 300 |
| Статичен контраст | 1200 |
| Динамичен контраст | 100000000 |
| Ъгъл на видимост H/ V | / 178°, 178° |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| Тунер | – |
| Web камера, MP | – |
| Вградени говорители | 1W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| HDMI | HDMI |
| DVI | – |
| Display порт | DisplayPort |
| Последователно свързване | – |
| VGA | – |
| USB-C | USB Type-C |
| USB хъб | – |
| Наклон | -5° ~ 15° |
| Хоризонтално завъртане | – |
| Вертикално завъртане | – |
| Регулиране на височина | yes |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 75 x 75 mm |





























