Additional information
| Weight | 9.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 79.7 × 46.5 × 16.7 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | на склад |
| Производител | ACER |
| Размер на екрана, inch | 27 |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | – |
| Резолюция | 3840×2160 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.155 x 0.155 mm |
| Време за реакция, ms | 1 |
| Честота на опресняване, Hz | 160 |
| Яркост, cd/m2 | 600 |
| Статичен контраст | 200000 |
| Динамичен контраст | 100000000 |
| Ъгъл на видимост H/ V | / 178°, 178° |
| Честота H/ V | HDMI: 54 ~ 255 KHz/48 ~ 144 Hz, DP/Type-C: 108 ~ 255 KHz/48 ~ 160 Hz |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| Тунер | – |
| Web камера, MP | – |
| Вградени говорители | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | – |
| Display порт | DisplayPort |
| Последователно свързване | – |
| VGA | – |
| USB-C | USB-C 90W |
| USB хъб | 2 USB 3.0, USB-B |
| Наклон | -5° ~ 25° |
| Хоризонтално завъртане | ± 25° |
| Вертикално завъртане | ± 90° |
| Регулиране на височина | 150 mm |
| Рамка | ZeroFrame |
| Стандарти | Win10 compliant, MPRII |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 61.3 x 26.7 x 43.7-58.7 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 75 x 75 mm |






























