Additional information
| Weight | 25.23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 114 × 29 × 73.5 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | на склад |
| Производител | DELL |
| Размер на екрана, inch | 42.5 |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | – |
| Резолюция | 3840×2160 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.2451 mm |
| Време за реакция, ms | 5 |
| Честота на опресняване, Hz | 60 |
| Яркост, cd/m2 | 350 |
| Статичен контраст | 1000 |
| Динамичен контраст | 1000 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178 / 178 |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | – |
| Web камера, MP | – |
| Вградени говорители | Stereo speakers 8W |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | – |
| Display порт | 2 DisplayPort |
| Последователно свързване | – |
| VGA | – |
| USB-C | 4 USB-C 3.2 Gen 2 |
| USB хъб | 4 USB-C 3.2 Gen 2 |
| Наклон | -5° ~ 10° |
| Хоризонтално завъртане | 40° |
| Вертикално завъртане | 90° |
| Стандарти | RoHS, BFR-free, PVC-free |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 96.7 x 25.6 x 59.5 cm |
| Цвят | Black/Grey |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm, 200 x 200 mm |




























