Additional information
| Weight | 17.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 93.98 × 17.2 × 52.5 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | на склад |
| Производител | DELL |
| Размер на екрана, inch | 32 |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | – |
| Резолюция | 6144×3456 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.1134 mm |
| Време за реакция, ms | 5 |
| Честота на опресняване, Hz | 60 |
| Яркост, cd/m2 | 450 |
| Статичен контраст | 2000 |
| Динамичен контраст | 2000 |
| Ъгъл на видимост H/ V | /178°, 178° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | – |
| Web камера, MP | 8MP, Max Video Resolution 3840 x 2160 at 30 fps, Digital Zoom 5x |
| Вградени говорители | Speakers – stereo 14 Watt |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| HDMI | HDMI |
| DVI | – |
| Display порт | Mini DisplayPort |
| Последователно свързване | Daisy chain compatible |
| VGA | – |
| USB-C | 1 USB Type-C |
| USB хъб | 4 USB 3.2 Gen 2 |
| Наклон | -5° ~ 21° |
| Хоризонтално завъртане | -30° ~ 30° |
| Вертикално завъртане | ± 90° |
| Регулиране на височина | 160 mm |
| Стандарти | RoHS, NFPA 99, BFR-free, PVC-free |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 71.7 x 23.7 x 52.3 (68.3) cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |





























