Additional information
| Weight | 15.09 kg |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | DELL |
| Размер на екрана, inch | 30 |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:10 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | – |
| Резолюция | 2560×1600 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.2505 mm |
| Време за реакция, ms | 5 |
| Честота на опресняване, Hz | 60 |
| Яркост, cd/m2 | 400 |
| Статичен контраст | 1000 |
| Динамичен контраст | 1000 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178 /178 |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | – |
| Web камера, MP | – |
| Вградени говорители | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| HDMI | HDMI |
| DVI | – |
| Display порт | 2 Display Port |
| Последователно свързване | Daisy Chain |
| VGA | – |
| USB-C | USB Type C |
| USB хъб | 3 USB 3.2 |
| Наклон | -5° ~ 21° |
| Хоризонтално завъртане | ± 60° |
| Вертикално завъртане | Pivot |
| Регулиране на височина | 150mm |
| Стандарти | RoHS, BFR-free, PVC-free |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 65.5 x 23.1 x 47.2 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |


























