Additional information
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 13 × 2 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | на път |
| Производител | TRANSCEND |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Капацитет, GB | 500 |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Скорост на четене, MB/s | up to 530 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | Up to 480 MB/s |
| Форм-фактор | M.2 (2280) |
| Интерфейс | SATA3 |
| Цвят | N/A |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 80.0 x 22.0 x 3.6 mm |
| Тегло, g | 9 g |












