Additional information
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 17 × 5 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Производител | TRANSCEND |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Капацитет, GB | 1024 |
| Външен/ вътрешен | External |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 520 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | Up to 460 MB/s |
| Интерфейс | USB |
| Цвят | Silver |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 81.4 x 33.6 x 7.5 mm |
| Тегло, g | 33 g |














