Additional information
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | на склад |
| Производител | TRANSCEND |
| Интерфейс | USB Type C to USB Type A / USB Type C to USB Type C (USB 3.2 Gen 2×2) |
| Слотове | CFexpress Type B |
| Цвят | Gray |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 75 x 54 x 15 mm |
| Тегло, g | 82 g |





















