Additional information
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | TRANSCEND |
| Камера | (diagonal) Viewing Angle, MP4 (H.264), Aperture F/2.8, 140° |
| Резолюция | FULL HD |
| Втора камера | – |
| Дисплей, inch | – |
| Сензори | STARVIS high-sensitivity image sensor |
| Системи и режими | Emergency recording prevents overwriting of the current recorded file, IP68 rated, resistant to dust, water, and shock |
| IR осветление | – |
| GPS | – |
| USB порт | micro USB to USB 2.0 Type A |
| Памет, GB | 64 |
| Слот за карти | microSD 32 GB/64 GB/128 GB |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 802.11b/g/n |
| Батерия | Built-in Li-Polymer, 2.5 hours battery life |
| Вграден микрофон | – |
| Вградени говорители | – |
| Система за прикрепване | Adhesive mount |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 90.2 x 30.0 x 30.0 mm |
| Тегло, g | 74 g |
| Цвят | Black |



















