Additional information
| Weight | 2.4 kg |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | DELL |
| Серия | XPS 9320 |
| Софтуер | Windows 11 |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Процесор | Intel Core i7-1260P 3.40 GHz, 18 MB cache |
| Чипсет | Integrated in the processor |
| Памет, GB | 32 |
| Памет, слотове | No memory slots |
| Памет, тип | LPDDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 2000 |
| Дисплей, inch | 13.4 |
| Сензорен дисплей | Touch |
| IPS матрица | – |
| Дисплей, резолюция | 3456×2160 |
| Честота на опресняване, Hz | 60 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel Iris Xe Graphics |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | Two tweeter speakers, Two woofer speakers, Realtek ALC1319D |
| Мрежа | – |
| Безжична мрежа | Intel Killer Wi-Fi 6 1675 (AX211) 2×2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | 1 M.2 slot for M.2 2230 or M.2 2280 solid-state drive |
| USB порт | – |
| HDMI порт | – |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | 2 Thunderbolt 4 USB Type-C ports with Power Delivery |
| Аудио портове | USB-C to 3.5mm headset adapter |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | – |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | HD Cam |
| Клавиатура, тип | Standart Keyboard |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 3 |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 29.5 x 19.9 x 1.6 cm |
| Цвят | Graphite |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 1.27 |



























