Additional information
| Weight | 0.833 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38.9 × 11 × 15.5 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | BROTHER |
| Съвместимост | Brother MFC-L2922DW |
| Цвят | Black |
| Брой страници | 5000 pages |
298.01лв. / 152.37€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.833 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38.9 × 11 × 15.5 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | BROTHER |
| Съвместимост | Brother MFC-L2922DW |
| Цвят | Black |
| Брой страници | 5000 pages |