Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 49 × 36 × 9 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | WACOM |
| Технология | Electromagnetic resonance technology (EMR) |
| Процесор | – |
| Памет, MB | – |
| Твърд диск, GB | – |
| Дисплей, inch | 4.5 |
| Резолюция | 320×200 |
| Активна площ (Ш, Д), mm | 96×60 |
| Нива на натиск | 1024 |
| Видео карта, тип | – |
| Брой експресни клавиши | – |
| Интерфейс | USB bus powered (no additional power adapter required) |
| Системни изисквания | Compatible with Windows signature / eSign software and Wacomґ, s sign pro PDF and sign pro PDF Plug-in for Adobe Acrobat. For Windows, C++, .Net and Java development libraries available for developers |
| Цвят | Gray |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 161 x 174 x 11 mm |
| Тегло, kg | 0.280 kg |









