Additional information
| Weight | 4.4 kg |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | DELL |
| Размер на екрана, inch | 21.5 |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | VA |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | – |
| Резолюция | 1920×1080 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.249 mm x 0.241 mm |
| Време за реакция, ms | 8 |
| Честота на опресняване, Hz | 60 |
| Яркост, cd/m2 | 250 |
| Статичен контраст | 3000 |
| Динамичен контраст | 3000 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178/178 |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | – |
| Web камера, MP | – |
| Вградени говорители | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| HDMI | HDMI |
| DVI | – |
| Display порт | – |
| Последователно свързване | – |
| VGA | VGA |
| USB-C | – |
| USB хъб | – |
| Наклон | -5° ~ 21° |
| Хоризонтално завъртане | – |
| Вертикално завъртане | – |
| Регулиране на височина | – |
| Стандарти | TUV, RoHS, HDCP 1.4 |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 50.5 x 17.7 x 38.3 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |




























