Additional information
| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | на склад |
| Производител | DELL |
| Размер на екрана, inch | 27 |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | – |
| Резолюция | 1920×1080 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.3114 mm |
| Време за реакция, ms | 4 |
| Честота на опресняване, Hz | 75 |
| Яркост, cd/m2 | 300 |
| Статичен контраст | 1000 |
| Динамичен контраст | 1000 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178/178 |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| Тунер | – |
| Web камера, MP | – |
| Вградени говорители | Speakers – stereo 3 Watt |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| HDMI | HDMI |
| DVI | – |
| Display порт | – |
| Последователно свързване | – |
| VGA | – |
| USB-C | USB-C upstream/DisplayPort 1.2 Alt Mode with Power Delivery |
| USB хъб | 2 USB 3.2 Gen 1 |
| Наклон | -5°~ 21° |
| Хоризонтално завъртане | 60 |
| Вертикално завъртане | 180° |
| Регулиране на височина | 110 mm |
| Стандарти | RoHS, BFR-free, PVC-free |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 61.0 x 17.5 x 39.9 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |



























