Additional information
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Производител | FUJITSU |
| Предназначен за | Сървъри |
| Вид | LRDIMM |
| Памет, тип | DDR4 |
| Обем, GB | 64 |
| Честота, MHz | 2 933 MHz |
1,465.52лв. / 749.31€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Производител | FUJITSU |
| Предназначен за | Сървъри |
| Вид | LRDIMM |
| Памет, тип | DDR4 |
| Обем, GB | 64 |
| Честота, MHz | 2 933 MHz |