Additional information
| Weight | 1.98 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 15 cm |
| Гаранция, месеци | 60 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | DEEPCOOL |
| Формат | ATX12V V2.4 |
| Мощност, W | 650 |
| Модулен | – |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 150 x 140 x 86 mm |
| Цвят | Black |
| Weight | 1.98 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 15 cm |
| Гаранция, месеци | 60 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | DEEPCOOL |
| Формат | ATX12V V2.4 |
| Мощност, W | 650 |
| Модулен | – |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 150 x 140 x 86 mm |
| Цвят | Black |