Additional information
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 67 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 3 |
| Производител | HP |
| Размер | 24" (610 mm) |
| Тегло, g/m2 | 235 g/m2 |
| Медия, тип | Glossy |
| Брой листа | 1 roll |
150.81лв. / 77.11€
Наличност: с поръчка
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 13.5 × 67 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 3 |
| Производител | HP |
| Размер | 24" (610 mm) |
| Тегло, g/m2 | 235 g/m2 |
| Медия, тип | Glossy |
| Брой листа | 1 roll |