Additional information
| Weight | 19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6.1 × 6.1 × 15.24 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 3 |
| Производител | HP |
| Размер | 60" (1524 mm) |
| Тегло, g/m2 | 190 g/m2 |
| Медия, тип | Semi-gloss |
| Брой листа | 1 roll |
975.12лв. / 498.57€
Наличност: с поръчка
| Weight | 19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6.1 × 6.1 × 15.24 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 3 |
| Производител | HP |
| Размер | 60" (1524 mm) |
| Тегло, g/m2 | 190 g/m2 |
| Медия, тип | Semi-gloss |
| Брой листа | 1 roll |