Additional information
| Weight | 3.444 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 64 × 11 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 3 |
| Производител | HP |
| Размер | 23.4" (594 mm) |
| Тегло, g/m2 | 90 |
| Медия, тип | Matte |
| Брой листа | 1 roll |
47.66лв. / 24.37€
Наличност: с поръчка
| Weight | 3.444 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 64 × 11 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 3 |
| Производител | HP |
| Размер | 23.4" (594 mm) |
| Тегло, g/m2 | 90 |
| Медия, тип | Matte |
| Брой листа | 1 roll |