Additional information
| Weight | 41.32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 99.8 × 60 × 27.3 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | на път |
| Производител | HPE |
| Серия | DL380 G11 |
| Процесор | Intel Xeon Gold 5416S 2.0 GHz, 16-core, 30MB cache |
| Памет, GB | 32 |
| Памет, слотове | 16 DIMM slots per processor, 8channels per processor, 2 DIMMs per channel, 32, DDR5 Smart Memory, Registered (RDIMM), Maximum capacity: 8.0 TB |
| Твърд диск, GB | not included |
| Дисков контролер | MR408i-o/4GB |
| Брой поддържани дискове | 8 |
| Оптично устройство | – |
| Мрежа | Broadcom BCM57416 Ethernet 10Gb 2-port BASE-T Adapter for HPE |
| Разширителен слот | 3-slots (x8, x16, x8) as standard, upgradeable to 8-slots in a 2 processor configuration |
| Интерфейс | 1x Front iLO Service Port, 1x VGA, Optional: Serial, Display Port, SID, USB 3.2 Gen1 – Up to 4 total |
| Порт за отдалечено управление | 1 Gb Dedicated, rear |
| Захранване | 1x 1000W Flex Slot Titanium Hot Plug Low Halogen Power Supply Kit |
| Съвместими операционни системи | Canonical Ubuntu, Microsoft Windows Server, Oracle Linux and Oracle VM, Red Hat Enterprise Linux (RHEL), SUSE Linux Enterprise Server (SLES), VMware ESXi (This does not include support for Intel High Bandwidth Memory (HBM) processors) |
| Форм-фактор | 2U Rack |
| Тип на шасито | Hot-Plug |
















