Additional information
| Weight | 15.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 70 × 15 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | HPE |
| Серия | DL180-G10 |
| Процесор | Intel Xeon Silver 4210R 2.40 GHz, 10-core, 13.75 MB cache |
| Памет, GB | 16 |
| Памет, слотове | 16 DIMM Slots (8 DIMM slots per processor), 256 GB Maximum capacity (RDIMM): 16 x 16 GB RDIMM @ 2400 MT/s |
| Твърд диск, GB | None included |
| Дисков контролер | Smart Array E208i-a SR |
| Брой поддържани дискове | 8 |
| Оптично устройство | – |
| Мрежа | Embedded 2-port 1GbE |
| Разширителен слот | 3 PCIe: 1×8 FHFL, 1×8 FHHL, 1×8 FHHL |
| Интерфейс | 1x Front iLO Service Port, 1x Micro SD Slot, 1x VGA Port (rear), 2 x 1 Gb ports shipping standard with optional Media Module, FlexibleLOM or stand up card, 4x USB 3.0 (1 front, 2 rear, 1 internal (secure)) |
| Порт за отдалечено управление | 1 Gb Dedicated |
| Захранване | 1x 500W Hot Plug, RPS ready |
| Съвместими операционни системи | Red Hat Enterprise Linux (RHEL) 7.6 with Kbase, 8.0, SUSE Linux Enterprise Server (SLES) 12 SP4, VMware ESXi 6.5 U3, 6.7 U3, 7.0, Windows Server 2016, 2019 |
| Форм-фактор | 2U Rack |
| Тип на шасито | Hot-Plug |
















