Additional information
| Weight | 6.62 kg |
|---|---|
| Dimensions | 58 × 20 × 36 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | DELL |
| Размер на екрана, inch | 21.5 |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | – |
| Резолюция | 1920×1080 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.24795 mm |
| Време за реакция, ms | 5 |
| Честота на опресняване, Hz | 60 |
| Яркост, cd/m2 | 250 |
| Статичен контраст | 1000 |
| Динамичен контраст | 1000 |
| Ъгъл на видимост H/ V | / 178°, 178° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | – |
| Web камера, MP | – |
| Вградени говорители | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| HDMI | HDMI |
| DVI | – |
| Display порт | DisplayPort, DisplayPort (Out) with MST |
| Последователно свързване | – |
| VGA | – |
| USB-C | USB-C |
| USB хъб | 4 USB 3.2 Gen 1 |
| Наклон | -5° – 21° |
| Хоризонтално завъртане | 90° |
| Вертикално завъртане | yes |
| Регулиране на височина | 150 mm |
| Рамка | 3-sided frameless |
| Стандарти | ENERGY STAR, RoHS-compliant |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 48.77 x 18.03 x 48.26 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |



























