Additional information
| Weight | 28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 65 × 20 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | HPE |
| Серия | ML350-G10 |
| Процесор | Intel Xeon-Silver 4210R 2.40 GHz, 10-core, 13.75 MB cache |
| Памет, GB | 16 |
| Памет, слотове | 24 DIMM slots, DDR4 Smart Memory |
| Твърд диск, GB | None ship as standard, |
| Дисков контролер | Smart Array P408i-a |
| Брой поддържани дискове | 8 |
| Оптично устройство | – |
| Мрежа | HPE Ethernet 1Gb 4-port 369i Adapter |
| Разширителен слот | 4-slots (x16, x8, x16, x8) as standard NOTE: PCIe slots 5 –, 8 require the second optional processor. |
| Интерфейс | 1 x USB 2.0) |
| Порт за отдалечено управление | HPE iLO Remote Management Network Port – 1 Gb Dedicated |
| Захранване | 1x 800W HPE FlexSlot Power Supply |
| Съвместими операционни системи | |
| Форм-фактор | 4U Tower |
| Тип на шасито | Hot-Plug |
















