Additional information
| Weight | 6.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24.5 × 24 × 12 cm |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | HPE |
| Серия | MicroServer G10 |
| Процесор | Intel Pentium G5420 3.80 GHz, 2-core, 4MB cache |
| Памет, GB | 8 |
| Памет, слотове | 2 DIMM slots (With G5420 processor, memory speed supports up to 2400 MT/s) |
| Твърд диск, GB | not ship standard; |
| Дисков контролер | Smart Array S100i SR SW RAID |
| Брой поддържани дискове | 4 |
| Оптично устройство | None ship standard |
| Мрежа | Embedded 1Gb 4-Port Intel i350-AM4 Controller |
| Разширителен слот | 1 standard (Low Profile) PCIe 3.0 |
| Интерфейс | 1 Rear DisplayPort 1.0, 1 Rear VGA port, 1x USB 2.0 Type-A (internal), 4x USB 3.2 Gen1 Type-A (4 rear), 2x USB 3.2 Gen2 Type-A Ports (2 front), 4 Network RJ-45 (Ethernet) |
| Порт за отдалечено управление | – |
| Захранване | (1) 180W External Power Adapter, Non-Redundant Power Supply |
| Съвместими операционни системи | Clear OS, Microsoft Windows Server 2016 and 2019, Operating System: None ship as standard, Red Hat Enterprise Linux (RHEL) 7.6, 7.7, 8.0, 8.1, VMware ESXi 6.5 U3 and 6.7 U3, NOTE: VMware supported only with Intel Xeon E processors, not with Intel P) |
| Форм-фактор | Ultra Micro Tower |
| Тип на шасито | Cabled |















