Additional information
| Weight | 2.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 31 × 6.3 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | ACER |
| Серия | Aspire 5 |
| Софтуер | Linux |
| Процесор, серия | Intel Core i3 |
| Процесор | Intel Core i3-1315U 3.30 GHz, 10 MB cache |
| Памет, GB | 8 |
| Памет, слотове | – |
| Памет, тип | LPDDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512 |
| Дисплей, inch | 15.8 |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 1920×1080 |
| Честота на опресняване, Hz | 60 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel UHD Graphics |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | Two built-in stereo speakers |
| Мрежа | – |
| Безжична мрежа | Wifi 802.11AX |
| Bluetooth | Bluetooth |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | – |
| USB порт | 3 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | – |
| Аудио портове | 1 Headset/speaker jack |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | – |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | WebCam |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Kensington lock slot |
| Windows OS | – |
| Батерия, cell | 3 |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 36.3 x 23.8 x 1.8 cm |
| Цвят | Grey |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 1.75 |
























