Additional information
| Weight | 1.065 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32.9 × 21.2 × 6.4 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Производител | ZyXEL |
| Скорост | 2400 |
| Антена | 4×4 + 2×2 MIMO Embedded Antenna |
| Интерфейс | 1 x 10/100/1000/2500M LAN, 1 x 10/100/1000M LAN |
| Стандарти | IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a |
| Сигурност | Access management: L2-isolation/MAC filtering, Authentication: WPA/WPA2-Enterprise/EAP/IEEE 802.1X/RADIUS authentication, Encryption: WEP/WPA/WPA2-PSK |
| Захранване | PoE |
| Управление | Cloud managed/standalone, SNMP, Web UI/CLI, ZON Utility (IP configuration/renew, Device reboot/locating, Web GUI access, Firmware upgrade, Password configuration), Zyxel Wireless Optimizer |
| Размери, mm | 180 x 180 x 39 mm |
| Тегло, g | 545 g |

















