Additional information
| Weight | 1.03 kg |
|---|---|
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 3 |
| Производител | GENESIS |
| Материал | Rubber, Cordura |
| Подсветка | – |
| Портове | – |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 420 x 900 x 3 mm |
| Цвят | Black |
69.99лв. / 35.78€
Наличност: на склад
| Weight | 1.03 kg |
|---|---|
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 3 |
| Производител | GENESIS |
| Материал | Rubber, Cordura |
| Подсветка | – |
| Портове | – |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 420 x 900 x 3 mm |
| Цвят | Black |