Additional information
| Weight | 8.426 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 37 × 10 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | ACER |
| Серия | Predator Helios |
| Софтуер | Windows 11 |
| Процесор, серия | Intel Core i9 |
| Процесор | Intel Core i9-14900HX 4.10 GHz, 36 MB cache |
| Чипсет | Intel |
| Памет, GB | 32 |
| Памет, слотове | – |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 2000 |
| Дисплей, inch | 18.0 |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 2560×1600 |
| Честота на опресняване, Hz | 250 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Еxternal |
| Видео карта, модел | NVIDIA GeForce RTX 4090 |
| Видео карта, GB | 16 |
| Оптично устройство | – |
| Звук | DTS X:Ultra Audio, featuring optimized Bass, Loudness, Speaker |
| Мрежа | Killer Ethernet E3100G |
| Безжична мрежа | Killer Wi-Fi 7 Wireless LAN |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | – |
| USB порт | 5 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | – |
| Аудио портове | 3.5 mm headphone/speaker jack, supporting headsets with built-in microphone |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | Micro SD Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | – |
| Web камера, MP | FHD Camera |
| Клавиатура, тип | Illuminated Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 4 |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 40.4 x 31.2 x 2.9 cm |
| Цвят | Black |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 3.25 |
























