Additional information
| Weight | 13.94 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 50 × 6 cm |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | CISCO |
| Суич, тип | Fixed Port |
| Общ брой портове | 54 |
| Основни портове, тип | SFP+ |
| Power Over Ethernet (PoE) | No |
| Uplink портове | 6x40G/100G QSFP28 |
| Свободни (10GB) слотове | No |
| Управление | Yes |
| Stackable | No |
| Fans | Optional fan module with fan slots (up to 4) |
| Захранване | Redundant |
| Routing | RIP |
| Памет (Flash, RAM) | SSD drive: 128 GB, System buffer: 40 MB, System memory: Up to 32 GB |
| MAC адреси | 512 000 |
| VLAN (брой, стандарти) | 4096 (27 VLANs out of 4096 are reserved), Maximum number of VLAN’, s in Rapid per-VLAN Spanning Tree (RPVST) instances: 3 967 |
| Сигурност | IEEE 802.1ae MAC Security (MACsec) and Cloudsec (VTEP to VTEP encryption) support on all ports, Layer 2 security |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 439 x 496 x 44 mm |
| Опция за монтаж | Rackmount |










