Additional information
| Weight | 1.145 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32.8 × 18.2 × 7.3 cm |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Производител | INNO3D |
| Вградена памет, GB | 12 |
| Памет интерфейс | 192 |
| Брой ядра | 7168 |
| Макс. работна честота, MHz | 2475 |
| Брой вентилатори | 2 |
| Мин. мощност на захранване, W | 650 |
| Конектори на захранване | 8-pin |
| Ползвани технологии | |
| Резолюция | 7680×4320 |
| Интерфейс | HDMI 2.1a, 3x DisplayPort 1.4a |
| Размери | 250 x 118 x 42 mm |























