Additional information
| Weight | 3.25 kg |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | DELL |
| Серия | OptiPlex 7090 |
| Софтуер | Windows 11 |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Процесор | Intel Core i7-11700 2.50 GHz, 16 MB cache |
| Чипсет | Intel Q570 |
| Памет, GB | 16 |
| Памет, слотове | up to 64GB, Two DIMM slots |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512 |
| Монитор | – |
| Web камера, MP | – |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | 4 Channel High Definition Audio, Realtek ALC3246 |
| Мрежа | Intel i219-LM 10/100/1000 Mbps, Intel Wi-Fi 6 AX201 2×2 (Gig+) + Bluetooth 5.2 |
| Paralel порт | – |
| Serial порт | – |
| M.2 слот | One M.2 slot for WiFi and Bluetooth card, Two M.2 2230/2280 slot for SSD/Intel Optane |
| USB порт | 6 |
| HDMI порт | – |
| Display порт | 2 DisplayPort |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Аудио портове | One Universal audio jack, One re-tasking Line out/Line in audio port |
| Разширителен порт | One PCIe 3 x2 for Optane memory, One PCIe 3 x2 for solid-state storage |
| DVI конектор | – |
| VGA конектор | – |
| S/PDIF конектор | – |
| Четец за карти | – |
| Аксесоари в комплекта | Dell Wired Keyboard-KB216 – Bulgarian (QWERTY) – Black, Dell Optical Mouse-MS116 – Black |
| Windows OS | yes |
| Кутия | Desktop |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 17.9 x 18.2 x 3.6 cm |
| Цвят | Black |














