Additional information
| Weight | 2.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 52.5 × 8.2 × 31.5 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | DELL |
| Серия | Latitude 7530 |
| Софтуер | Windows 11 |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Процесор | Intel Core i7-1265U 1.80 GHz, 12 MB cache |
| Чипсет | Intel PCH-LP |
| Памет, GB | 16 |
| Памет, слотове | – |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 256 |
| Дисплей, inch | 15.6 |
| Сензорен дисплей | Touch Screen |
| IPS матрица | – |
| Дисплей, резолюция | 1920×1080 |
| Честота на опресняване, Hz | 60 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel Iris Xe Graphics |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | Realtek ALC3281-CG, High definition audio interface with Realtek ALC1309D Waves Maxx Audio Smart Amp |
| Мрежа | – |
| Безжична мрежа | Intel Wi-Fi 6E AX211 2×2 802.11ax 160MHz |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | 1 M.2 2230/2280 slot for solid-state drive |
| USB порт | 5 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | – |
| Аудио портове | 1 universal audio port |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | SmartCard Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | IR Cam |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | One wedge-shaped lock slot |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 4 |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.8 x 30.0 x 1.9 cm |
| Цвят | Silver |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 1.76 |























