Additional information
| Weight | 6.9 kg |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | на път |
| Производител | DELL |
| Серия | Vostro 3020 |
| Софтуер | Linux |
| Процесор, серия | Intel Core i3 |
| Процесор | Intel Core i3-13100 3.40 GHz, 12 MB cache |
| Чипсет | Intel B660 |
| Памет, GB | 8 |
| Памет, слотове | 2x UDIMM slots, up to 64 GB |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 256 |
| Монитор | – |
| Web камера, MP | – |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | Cirrus Logic, Audio controller – CS8409, CS42L42 (headphone codec) |
| Мрежа | Realtek Wi-Fi 5 RTL8821CE, 1×1, 802.11ac, MU-MIMO, Bluetooth wireless card |
| Paralel порт | – |
| Serial порт | 1x SATA 2.0, 1x SATA 3.0 |
| M.2 слот | 1x M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth combo card, 1x M.2 2230/2280 slot for PCIe solid-state drive |
| USB порт | 8 |
| HDMI порт | HDMI 1.4b |
| Display порт | DisplayPort 1.4 |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Аудио портове | 1x headset (headphone and microphone combo) port, 1x Audio line-out port |
| Разширителен порт | 1x PCIe x16 slot, 1x PCIe x1 slot |
| DVI конектор | – |
| VGA конектор | – |
| S/PDIF конектор | – |
| Четец за карти | Multimedia Card Reader 3.0 SD |
| Аксесоари в комплекта | Keyboard&, Mouse |
| Windows OS | – |
| Кутия | Desktop |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 9.3 x 29.3 x 29 cm |
| Цвят | Black |














