Additional information
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40.6 × 30.8 × 7.3 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | DELL |
| Серия | Precision 7680 |
| Софтуер | Windows 11 |
| Процесор, серия | Intel Core i9 |
| Процесор | Intel Core i9-13950HX 4.00 GHz, 36 MB cache |
| Чипсет | Intel PCH-LP |
| Памет, GB | 32 |
| Памет, слотове | – |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000 |
| Дисплей, inch | 16 |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | – |
| Дисплей, резолюция | 1920×1200 |
| Честота на опресняване, Hz | 60 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Еxternal |
| Видео карта, модел | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Видео карта, GB | 12 |
| Оптично устройство | – |
| Звук | Realtek ALC3281, 2 speakers |
| Мрежа | Intel i219LM 10/100/1000 Mbps |
| Безжична мрежа | Intel AX211 Wi-Fi 6/6E 2×2 |
| Bluetooth | Bluetooth |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | One WWAN, Three M.2 solid state drive |
| USB порт | 3 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | 2 Thunderbolt 4 ports (USB Type-C) |
| Аудио портове | One Universal audio Jack |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | SmartCard Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | FHD/IR Camera, Mic |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | One wedge-shaped security slot |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 6 |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.6 x 25.8 x 2.3 cm |
| Цвят | Grey |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 2.60 |

























